שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

ענייני משפחה

27.05.2024

אם לבן או בת הזוג שלכם יש עורך דין משפחה, כדאי שגם אתם תשכרו שירותי עורך דין עכשיו. גם אם אינכם מעוניינים להתגרש, זה לא פשוט הולך להיעלם. בשלב זה, זו לא הבחירה שלכם.

העסקת שירותי עורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, מאפשרת לכם להימנע מהחמצת מועדים והיא מייצגת אתכם בדיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני.

עורך דין משפחה יודע לעמוד בלוחות הזמנים

אם הגשתם ראשונים תביעת גירושין באמצעות עורך דין משפחה, כנראה יש לכם יתרון בשלב הראשון במה שנקרא 'מרוץ הסמכויות'. בהתאם למצב שלכם, אתה יכול לשקול כמה אפשרויות. שלוש אפשרויות נפוצות שזוגות המתמודדים עם בעיות נישואין הן ייעוץ נישואין גישור וגירושין.

ההחלטה לאיזו מהאפשרויות הללו יש את הסיכוי הטוב ביותר לעזור לך ולבן או בת הזוג שלכם  לפתור את בעיות הנישואין יכולה להיות קשה מאוד להבנה.

העדר הסכמה לגבי אחריות הורית

אם לזוג מתגרש יש ילדים, משמורת ילדים או כפי נהג כיום לאמור אחריות הורית היא כמעט תמיד נושא מרכזי. החוקים לגבי משמורת ילדים או כפי נהג כיום לאמור אחריות הורית, הסדרי שהות, מזונות ילדים, זכויות אימהות וזכויות אבות מורכבים מאוד אבל עורך דין משפחה בקיא בהם.

במילים פשוטות, משמורת ילדים או כפי נהג כיום לאמור אחריות הורית היא לא משהו שעליכם להסתכן בתוצאות שאינן לשביעות רצונכם, מכיוון שהיא עלולה לעלות לכם בזמן עם ילדיכם ולהשפיע לרעה על חייכם ועל חיי ילדיכם גם בהווה וגם הרחק לעתיד.

מוכנים לדבר עם עורך דין משפחה? צרו קשר עכשיו!

לעורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, יש ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בייצוג לקוחות בהליכי גירושין וגישור, והיא תקשיב לכם ותייעץ לכם על השיטה הטובה ביותר להתקדם בהליך, לשביעות רצונכם ולטובת בני משפחתכם.

במשך שנים רבות, ענייני משפחה בעזרת צוות משרד עורך דין משפחה בניהול עו"ד גילה עיני,  מסייע לזוגות למצוא פתרונות משביעי רצון לנושאי דיני משפחה, לרבות גירושין, משמורת ילדים או כפי נהג כיום לאמור אחריות הורית, הסדרי שהות, מזונות ילדים, חלוקת רכוש ופירוק שיתוף. כפי שהלקוחות שלנו יגידו לך, יש לנו הבנה עמוקה של הבעיות המשפטיות שעומדות בפניכם, ואנו בקיאים בהליכים הדרושים לסייע לכם להתגבר עליהן.

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן