שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

ענייני גירושין

27.05.2024

גירושין אינו הליך פשוט כלל, הן מבחינה רגשית והן מבחינה מעשית, אשר מתחיל פעמים רבות בתחושת שברון לב וכרוך בוויתורים רבים מצד שני הצדדים. לכן, בתחילתו של תהליך הגירושין מומלץ לפנות אל עו”ד גירושין מומחה ובעל ניסיון רב, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, לדאוג לאינטרסים שלכם ואף להעניק לכם את התמיכה לה אתם זקוקים. על מנת לעבור את התהליך המורכב על הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בעורך דין משפחה אשר ישרה בכם תחושה של רוגע, יכיל את הרגשות שיצופו, יבין את הקושי, וכמובן יוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהבין מתי כדאי להילחם על האינטרסים שלכם ומתי לוותר על מלחמות מיותרות.

לדאוג לטובת הילדים

כשיש ילדים משותפים, גירושין יכולים לשנות את מבנה התא המשפחתי אך לא בהכרח לפרק אותו. בסופו של יום, הגירושים לא פשוטים גם לילדים, והם עלולים ליצור התמודדויות מורכבות ואפילו משבר זהותי וקשיים בביטחון העצמי שלהם. על מנת לצמצם את הפגיעה בילדים, חשוב להתנהל בשיקול דעת, ובכבוד הדדי לאורך כל ההליך המורכב, גם בנושאים רגישים כמו משמורת ילדים או כפי שנהוג היום להגיד האחריות ההורית על הילדים, הסדרי השהות של מי מהצדדים עם הילדים, חלוקת רכוש, ממון ונכסים ואיזון משאבים כולל. עורך דין משפחה מודיעין מומחה יוכל לסייע לכם בהתמודדות עצמה, ואף להציע הצעות אשר יסייעו לכם להגיע להסכם ראוי ומיטיב עם כל אחד מהצדדים ובעיקר עם הילדים.

עורכת הדין גילה עיני היא עורכת דין מומחית לדיני משפחה ומגשרת מוסמכת אשר תשמח לסייע גם לכם להתמודד עם הרגעים המורכבים של החיים תוך שמירה על האינטרסים שלכם באופן מלא.

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן