שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

מרכז גישור

27.05.2024

גם כאשר בני זוג נפרדים חלוקים ביניהם, גירושין לא תמיד חייבים להיות ריב גדול. עבור זוגות רבים, גישור במרכז גישור הוא חלופה מצוינת למאבק בבית המשפט. עורכת דין גילה עיני, מגשרת ומומחית בדיני משפחה במודיעין, מלווה זוגות בתהליכי גירושין במרכז הגישור שלה שממוקם בעיר מודיעין מכבים רעות.

מיהו מגשר גירושין?

מגשר גירושין הוא איש מקצוע מיומן וניטרלי שנפגש עם בני זוג כדי לדון ולפתור את הבעיות בגירושין. מומלץ כי מגשר גירושין יהיה עורך דין פעיל בתחום דיני משפחה אשר מכיר היטב את החוק והפסיקה העדכנית. פגישות גישור מתקיימות במרכז הגישור של עו"ד גילה עיני בעיר מודיעין מכבים רעות, ובמהלך המפגשים בני הזוג מגבשים הסכמות הנוגעות לגירושין, בהנחיית המגשרת גילה עיני.

מגשר גירושין מסייע לבני הזוג להגיע להסכמה בנושאים שהם צריכים לפתור כדי לסיים את התהליך בהצלחה. הנושאים הנידונים יכולים להיות אחריות הורית על ילדים, מזונות ילדים וחלוקת רכוש. המגשרת גילה עיני במרכז הגישור שלה אינה מקבלת החלטות, אלא משמשת כמנחה המסייעת לבני זוג להבין מה הכי טוב למצבם.

כאשר בני זוג מגיעים להסכמה באמצעות גישור, עו"ד גילה עיני תערוך עבורם הסכם גירושין ותגיש אותו לאישור בית המשפט או בית הדין הרבני ולמתן תוקף של פסק דין.

נוכחות עורכי דין לגירושין בתהליך הגישור

כל צד לא צריך עורך דין מטעמו כחלק מהליך הגישור. למעשה, במקרים רבים, מגשר גירושין ממליץ שהפגישות יתנהלו ללא עורך דין מכיוון שיש חשש שנוכחותם של עורכי דין תיצור מתח. בכל מקרה, לבני הזוג יש אפשרות להתייעץ עם עורך דין לפני ואחרי הגישור.

אם המגשר מאפשר לעורכי דין להיות נוכחים, ולבן או בת הזוג שלך יהיה עו"ד שייצג אותו, זה האינטרס של הצד השני לשכור גם אחד. אחרת, סביר להניח שתהיו בעמדת נחיתות במשא ומתן.

למה לבחור מגשר גירושין?

גישור מוצלח מקל על המשך הגירושין אם עשיתם את כל העבודה הקשה של הגעה להסכמה על מרכיבי הגירושין במהלך הגישור, ובסיום התהליך, מגשר גירושין מגיש הסכם גירושין. ברוב המקרים, זוהי שיטה זולה ומהיר יותר בהשוואה להליך גירושין, כשבני הזוג נלחמים בבית המשפט.

עם גירושין בהסכמה במרכז הגישור של עו"ד גילה עיני, תחסכו הרבה כסף בשכר טרחת עורכי דין ובעלויות היציאה למשפט. כמו כן, בתי משפט רבים מאיצים תיקי גירושין בהסכמה, מכיוון שהכול מוסכם מראש, כלומר, שופט יוכל לסיים את הגירושין מהר יותר מאשר אם הייתם הולכים למשפט.

לעורכת דין גילה עיני, מגשרת בדיני משפחה במודיעין, יש ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור.

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן