שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

הסכם ממון לפני נישואין

27.05.2024

הסכם טרום נישואין

בשנים האחרונות הרבה יותר זוגות שמתחילים את מערכת היחסים שלהם פונים לעורך דין לענייני משפחה על מנת לערוך הסכם ממון לפני נישואין. בהסכם זה הם מעגנים את מה שיעלה בגורל הכספים והרכוש שלהם – הן המשותפים שהם יצברו לאורך הזמן והחיים ביחד והן אלה שכל אחד מהם הביא אתו למערכת היחסים הזוגית. אחד הנושאים החשובים שהסכם זה מעגן הוא איך יחולקו הכספים והרכוש במידה ובני הזוג נפרדים או חלילה אם מי מהם הולך לעולמו. במידה ומי מהם מביא אתו הרבה רכוש או כסף למערכת היחסים יש באפשרותו להגן על החלק שלו בעזרת הסכם זה.

החשיבות של עריכת הסכם ממון לפני נישואין באופן אישי

אין פורמט אחיד של הסכם ממון לפני נישואין וחשוב מאד לפנות אל עורך דין המתמחה בנושא זה על מנת שיערוך הסכם בצורה אישית ופרטנית עבור כל זוג וזוג. יש עניינים פרטניים שלכל זוג יהיו חשובים וכמובן שהרכוש והכסף יהיו שונים. יש מקרים שבהם בני הזוג יידעו שהם רוצים לערוך את המסמך המשפטי החשוב אך יצטרכו עזרה או ייעוץ על מנת להבין בדיוק מה יהיה הכי נכון עבורם להסכים עליו. בדיוק לשם כך חשוב מאד לעשות את זה בצורה אישית ופרטנית ובליווי מקצועי צמוד של עורך דין מוסמך ומנוסה.

השקט הנפשי שמספק הסכם ממון

אי אפשר לחיות במערכת יחסים זוגית בדאגה ובחוסר ידיעה בנוגע למה יקרה לכספים ורכוש ביום מן הימים. מכאן שהמסמך המשפטי של הסכם ממון לפני נישואין יכול לספק הרבה מאד שקט נפשי כך שיש את האפשרות לפנות אליו ולדעת שבני הזוג הסכימו שניהם על כלל הסעיפים המופיעים בו ולכן במידה וקורה מקרה כזה או אחר אשר בגינו הקשר הזוגי מסתיים – פונים אל הסכם הממון ומוציאים לפועל את הסעיפים שבו כפי שהם הוסכמו מראש.

מתעניינים בעריכת הסכם ממון מותאם אישית? פנו לעו"ד גילה עיני שהינה עורכת דין מגשרת מומחית בדיני משפחה וקבלו ליווי משפטי מקצועי על פי הקריטריונים האישיים שלכם ועריכת הסכם כפי שמתאים לכם. 08-9573333

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן