שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

דיני משפחה

27.05.2024

לגשר על הפער

עולם דיני המשפחה הינו עולם קשה ומורכז במיוחד. במקרים רבים, הליך גישור עם מגשר גירושין מוסמך יכול לחסוך מאבקים משפטיים יקרים, קשים, ארוכים ובעיקר מיותרים. בשנת 2016 נחקק חוק הגישור אשר למעשה קובע כי על כל זוג אשר מעוניין להתחיל הליך גירושין, להשתתף בפגישות גישור ביחידת הסיוע שליד בית המשפט או בית הדין הרבני. הליך זה יצר מצב בו הרבה זוגות בחרו הליך גירושין בהסכמה בהליך גישור אצל מגשר גירושין מוסמך באופן פרטי. והכל במטרה למנוע מאבקים משפטיים ארוכים ומתישים אשר שואבים משאבים רבים מבתי המשפט ובית הדין הרבני, אותם ניתן לפתור בבחירה בדרך של גירושין בהסכמה בהליך גישור. עם זאת, לחוק זה ישנו יוצא מן הכלל – גירושים בעקבות מקרי אלימות במשפחה. מקרים אלו מורכבים ואף בעייתיים מדי לגישור פשוט, ולכן החוק מחריג אותם מחובת הגישור ביחידת הסיוע שליד בית המשפט או בית הדין הרבני כשהמסלול של גירושין בהסכמה בהליך גישור אצל מגשר גירושין באופן פרטי בהחלט עדיין פתוח בפניהם.

לשמור על האינטרסים שלכם

תהליך הגירושין הוא תהליך לא פשוט כלל, הן מבחינה רגשית והן מבחינה מעשית, אשר מתחיל פעמים רבות בתחושת שברון לב וכרוך בוויתורים רבים מצד שני הצדדים. לכן, בתחילתו של תהליך הגירושין מומלץ לפנות אל עו"ד גירושין מומחה ובעל ניסיון רב, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, לדאוג לאינטרסים שלכם ואף להעניק לכם את התמיכה לה אתם זקוקים. על מנת לעבור את התהליך המורכב על הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בעורך דין משפחה אשר ישרה בכם תחושה של רוגע, יכיל את הרגשות שיצופו, יבין את הקושי, וכמובן יוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהבין מתי כדאי להילחם על האינטרסים שלכם ומתי לוותר על מלחמות מיותרות.

לדאוג לטובת הילדים

כאשר ישנם ילדים משותפים, גירושין על פי דיני משפחה ישנו את מבנה התא המשפחתי אך לא יפרקו אותו. בסופו של יום, הגירושים לא פשוטים גם לילדים, והם עלולים ליצור התמודדויות מורכבות ואפילו משבר זהותי וקשיים בביטחון העצמי שלהם. על מנת לצמצם את הפגיעה בילדים, חשוב להתנהל בשיקול דעת, ובכבוד הדדי לאורך כל ההליך המורכב, גם בנושאים רגישים כמו משמורת ילדים או כפי שנהוג היום להגיד האחריות ההורית על הילדים, הסדרי השהות של מי מהצדדים עם הילדים, חלוקת רכוש, ממון ונכסים ואיזון משאבים כולל. עורך דין מומחה דיני משפחה יוכל לסייע לכם בהתמודדות עצמה, ואף להציע הצעות אשר יסייעו לכם להגיע להסכם ראוי ומיטיב עם כל אחד מהצדדים ובעיקר עם הילדים. עורכת הדין גילה עיני היא עורכת דין מומחית דיני משפחה ומגשרת משפחה מוסמכת אשר תשמח לסייע גם לכם להתמודד עם הרגעים המורכבים של החיים תוך שמירה על האינטרסים שלכם באופן מלא.

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן