שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

גישור משפחתי

27.05.2024

מגשרת משפחתית

בין אם רוצים בכך ובין אם לא – לפעמים קורים סכסוכים או מחלוקות בתוך המשפחה והם עלולים לגרום לקרע של ממש ביחסים בין בני המשפחה. אם הנושאים לא מדוברים ואין שום תקשורת בין בני המשפחה הנתק עלול להימשך ואפילו לגרור לתוכו בני משפחה נוספים. הרבה מאד משפחות מתמודדות עם עניין שכזה ובשלב מסוים מבין מי מבני המשפחה שנדרשת כאן עזרה מקצועית בדמות גישור משפחתי על מנת להצליח לגשר על הפערים ולחזור להיות בקשרים טובים כמו שהיה בעבר. יש מי שמציע שירותי גישור עבור סוגים שונים של אנשים שנמצאים במחלוקת או בסכסוך של ממש והוא עושה את זה באובייקטיביות.

מה קורה בתהליך של גישור משפחתי?

הנחת היסוד היא שהצדדים שיש ביניהם סכסוך כלל לא נמצאים בשום סוג של קשר וכל אחד מהם מתבצר בעמדתו. איש או אשת מקצוע שמציעים שירות אובייקטיבי של גישור משפחתי ייפגשו בנפרד עם כל אחד מהצדדים, יתכן והם יהיו אלה שיעבירו מסרים בין הצדדים ועל פי הדברים שהם ישמעו הם יחליטו האם יש מקום לניסיון לקיים מפגש בין כל הצדדים ביחד. כמובן שאין זה פשוט וכל מקרה כזה ייבחן לגופו ולעומק אך כאשר פונים לעורך או עורכת דין שמציעים שירותי גישור ויש להם ניסיון רב בתהליכים אלה – אפשר להיות בטוחים שהם יידעו בדיוק איך לגשת לכל מקרה שכזה.

החשיבות של מתן הזדמנות אמיתית לתהליך הגישור

אין ספק שזה לא פשוט ואם מדובר בתהליך גישור משפחתי שמתחיל אחרי שהנתק המשפחתי נמשך כבר הרבה זמן הרי שאפשר אפילו להרגיש שזה מוזר שוב לנסות להיות בקשר ישיר עם מי מבני המשפחה אך חשוב מאד לסמוך על אנשי המקצוע שמלווים את התהליך, זאת על מנת לבחור בדרך של הסכם ולא במאבק משפחתי, בין אם זה הסכם גירושין או הסכם שלום בית לחלופין גירושין.

עו"ד גילה עיני שהינה עורכת דין מגשרת מומחית בדיני משפחה מוסמכת ובעלת ניסיון רב בתהליכי גישור משפחתיים, אישיים ועסקיים ומומלץ לפנות אליה לקבלת הכוונה איך יהיה הכי כדאי ונכון להתנהל. 08-9573333

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן