שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

גירושין בהסכמה

27.05.2024

הסכם גירושין בהסכמה

חתימה על הסכם גירושין בהסכמה היא הדרך הטובה והחיובית ביותר להתגרש בה וכיום יש מודעות גבוהה לסיום תהליכי הגירושין כמה שיותר מהר ובצורה טובה וחיובית על מנת שכל אחד מבני הזוג יוכל להמשיך הלאה בחייו ושניהם יוכלו לסייע את פרק החיים המשותפים. עם הזמן הלכה וחלחלה ההבנה שכל ריב או מחלוקת גם מעכבים את התהליך וגם הופכים אותו להרבה יותר יקר ולכן מה שהכי טוב זה למצוא את ההסכמות הדרושות וכמובן לעבוד עם עורכי דין שזו המטרה גם שלהם – לסייע ללקוחות שלהם לנסח את ההסכם שמתאים להם ולהמשיך הלאה כמה שיותר מהר.

מהו בעצם הסכם גירושין בהסכמה?

רק בני הזוג יחליטו איך ייראה ויתנהל תהליך הגירושין שלהם. האם הוא יהיה קצר, ממוקד, מדויק וכזה המתרכז בטובת הילדים ובעתיד של כלל בני המשפחה או שהוא יהיה רווי בריבים, ויכוחים או מלחמות שבבסיסן אגו של הצדדים. הסכם גירושין בהסכמה הוא הסכם יעיל שמגיעים אליו בעזרת גישור נכון וממוקד וכאשר יש את הנכונות של שני בני הזוג לפעול בצורה חיובית למען המטרות המשותפות – בפעם האחרונה. בעזרת עורכי דין שייצגו את שני בני הזוג אפשר יהיה להגיע להסכמות מהירות, גמישות מחשבתית תהיה נדרשת כאן וכך אפשר להיות בטוחים שהתהליך לא יהיה יקר ולא יהיה ארוך ומתיש.

לבחור נכון את עורך הדין מייצג

אין זה פשוט לבחור עורך או עורכת דין לצורך ייצוג בתיק גירושין. חשוב מאד לשים לב שיש להם כמה שיותר ניסיון, שכן זה מה שקובע בסופו של דבר את הידע שלהם ואת היצירתיות שהם יוכלו להפגין במקרה זה או אחר שמתעורר עם הזמן. כל מקרה גירושין נבחן לגופו ויש לו מאפיינים ייחודיים ולכן ניסיון רב ככל האפשר יצביע על כך שעורכי הדין יידעו גם לנסח הסכם גירושין בהסכמה ולסייע לצדדים להגיע למצב זה גם אם יש ביניהם מחלוקות.

עו"ד גילה עיני שהינה עורכת דין מגשרת מומחית בדיני משפחה היא הכתובת שלכם לקבלת ייעוץ, גישור וייעוץ בנוגע לתהליך הגירושין האישי שלכם. 08-9573333

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן