שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

מגשר במודיעין

22.05.2023

גישור הוא דרך ליישוב מחלוקות בין אנשים בסכסוך, בדרך כלל בהנחיית אדם ניטרלי. משפחות במודיעין במשבר לפני גירושין מעודדות להשתמש בשירותי מגשר במודיעיןשיש לו התמחות בדיני משפחה, כדי לסייע בפתרון כלל המחלוקות שלהן וביתר שאת כשיש ילדים, במקום להגיע לבית משפט לדיני משפחה או לבית דין רבני.

עורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, תלווה אתכם בהליך הגישור עד לסיומו המוצלח.

מיהו מגשר במודיעין?

אנשים נוהגים להתייחס ל'גישור' בדרכים רבות ושונות. לפעמים באופן לא רשמי כמו חבר או בן משפחה שנרתם לעזור ולדבר על הנושאים שבמחלוקת, או הליך מקצועי המנוהל על ידי מגשר במודיעין שיש לו הסמכה מקצועית. סכסוכים יכולים לכלול רק שני אנשים בסכסוך, או לכלול בני משפחה מורחבת. כאשר יש בעיות הקשורות להגנה על ילדים, הגישור עשוי לכלול ועידה משפחתית מלאה.

כאשר מחלוקות לא ניתנות לפתרון בגישור, ייתכן שיהיה צורך לפנות לבית משפט או לבית דין רבני כדי שהשופט או הדיין יקבל החלטות. פנייה לבית משפט או לבית דין רבני היא תהליך ארוך, מלחיץ ויקר. מטרת הגישור היא למנוע מהמצב להגיע לנקודה זו.

מסגרות זמנים

שאלה נפוצה שאנשים שואלים מגשר במודיעין היא "כמה זמן ייקח תהליך הגישור?" אין תשובה פשוטה לשאלה זו. זה יכול לקחת כמה ימים, או יכול להיות יותר מכמה ימים. זה תלוי במספר ובמורכבות של הנושאים הנדונים.

לחלק מהמשפחות יש בעיות מורכבות להתמודד איתן שעלולות להקשות על הגישור ולקחת זמן רב. בנושא הילדים יש לציין כי כאשר כל אחד מבני המשפחה מעמיד את האינטרסים של ילדיו בראש סדר העדיפויות, ניתן להגיע להסכמי הורות מעשיים מוקדם יותר.

מקרים בהם יישוב סכסוכים משפחתיים מצליח

במקרים בהם בני הזוג מגיעים להסכמה, מגשר במודיעין מנסח הסכם גירושין ושמוגש לבית משפט לענייני משפחה או לבית דין לאישור ומתן תוקף של פסק דין. לעורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, יש הסמכה וניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור, והיא תלווה אתכם עד לסיום מוצלח של ההליך.

שלח
1
💬 Need help?
אפשר לעזור ?
דילוג לתוכן