שעות עבודה | ימים א' עד ה' 8:00-20:00 | ימי ו' 8:00-15:00
twitter facebook-call facebook-call facebook-call

אודות

גילה עיני - עורך דין לדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין

שלום, אני גילה עיני – עורכת דין לדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין והסביבה.

התא המשפחתי היה מאז ומתמיד עמוד התווך של החברה.
במקביל להישגים מרשימים בתחומי המדינה והטכנולוגיה, התפתחה תרבות חברתית כאובה של סכסוכים בתא המשפחתי ולעתים אף עד כדי פירוקו.

לדאבון הלב, כשבני משפחה נקלעים למשבר, בדרך כלל שולט הרגש ולא הרציונל.
זה הזמן בו נדרש מי מבני המשפחה לקבל יעוץ משפטי ובמיוחד מ- עורך דין לדיני משפחה ומגשרת.

קצת על עצמי

אני עו"ד גילה עיני בעלת המשרד מתמחה בתחום דיני משפחה , גירושין וגישור. התמחתי אצל שופט בית משפט לענייני משפחה, אני בעלת תואר שני במשפטים וחברה בפורום משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל.  בנוסף, יש לי  ניסיון עשיר וידע רב בתחום העסקי כלכלי ובעברי שימשתי בתפקידי סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברות היי-טק בינלאומיות.

אמונתי היא כי במאבק אין מנצח ואין מפסיד.

לפיכך, אני דוגלת בגישה לפיה יש וראוי לנסות לנהל הליכי גישור ולסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן, בכך למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער.

יחד עם זאת, כאשר לא ניתן להגיע להסכם עם הצד השני, אני מתחייבת לנהל את ההליך המשפטי הנדרש וכפי שנדרש ולהשיג ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר עבורם. עבורי הצלחת הלקוח היא גם ההצלחה שלי.

במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור. יש לי יכולת מוכחת בקביעת האסטרטגיה החלופית הטובה ביותר וכן יישומה המלא עד להשגת המטרה. חשוב מכל, יש לי את היכולת לחשוב מחוץ לקופסה להקשיב, להכיל, ליזום ולהיות יצירתית בניהול משברים מורכבים וקשים הקיימים בסכסוכים בין בני משפחה. סגנון התנהלותי המקצועית והאמונה המלווה אותי, דוגלת במקצוענות, בכבוד, בנחישות, בהתמדה ובמצוינות.

ההתחייבות שלי כלפיך

אני מתחייבת ללוות את לקוחותיי במקצועיות וברגישות, תוך זמינות גבוהה במיוחד, אוזן קשבת ושירות אמין ואדיב. משרדי שם דגש על מתן מענה אישי ומביא לכל לקוחותי מקצוענות ברמה גבוהה במיוחד הן ביכולות בן אישיות יוצאות דופן והן ביכולות עסקיות וכלכליות – עד למתן פתרון כולל ומקיף בהתאם לנסיבות חייו וצרכיו של כל לקוח ולקוח. משרדי נותן מענה לכלל הסוגיות בדיני משפחה לרבות: ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני, גישור להסכם גירושין, הסכמי ממון, הליכי גירושין, אחריות הורית, אחריות הורית משותפת, מזונות ילדים, מזונות אישה, ידועה בציבור, אפוטרופסות, אבהות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פרוק שיתוף, צוואות וירושות. כמו  כן, משרדי עובד בשיתוף פעולה עם מומחים המשלימים את מעטפת הייצוג בתחום המעמד האישי על כל רבדיו.

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי או עומדים בפני הליך משפטי, אתם מוזמנים לתאם פגישת יעוץ ללא התחייבות.

 

קצת עלינו

1

בעלת ניסיון רב בדיני משפחה וגישור במשפחה

אני מבטיחה ללקוחותי מקצועיות, רגישות וזמינות גבוהה

2

עורך דין לגירושין ומגשרת, תואר שני LL.M.

מוסמכת לגירושין בשיתוף פעולה

3

מן הפרסום - פרוייקט Women's Power

של מגזין "את"

4

מתמחה בייפוי כוח מתמשך

אני מבטיחה ללקוחותי מקצועיות, רגישות וזמינות גבוהה

5

מתמחה בדיני משפחה וגישור במשפחה

גירושין, אחריות הורית, מזונות, צוואות, ירושות, אפוטרופסות, ידועים בציבור...

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ייעוץ

  לקוחות ממליצים

  +

  כבר מהפגישה הראשונה, גילה גילתה רגישות יוצאת דופן ונתנה לי תחושת בטחון, רוגע ושיש לי על מי לסמוך. היא ליוותה אותנו מקרוב לאורך כל התהליך, היתה זמינה לכל שאלה ומשבר שלנו (והיו לא מעט) ועשתה הכל כדי שהתהליך יצליח וכל אחד מאיתנו יצא מרוצה ויקבל את הדברים החשובים לו, ויתפשר על מה שפחות חשוב. התהליך לקח הרבה פחות זמן משחשבתי וזה רק בזכות גילה – שידעה להיות רגישה ואמפטית כשצריך, אבל גם לחתוך ולשים גבולות כשצריך. תהליך הגישור הוא לא פשוט רגשית ולוגיסטית – אבל גילה הצליחה לגרום לנו לסמוך עליה שתוביל את התהליך, ובזכות זה הרגשתי שיש לי שקט ורוגע ויכולתי להתמקד בריפוי עצמי. יש בה את השילוב הנדיר של מקצועיות וידע יחד עם רגישות והקשבה. הרגשתי שהיא הייתה שם בשבילי כאישה אך גם בשבילנו כזוג שעובר משבר.

  בסופו של דבר, גם כשהתהליך הסתיים קיבלתי ממנה תמיכה רגשית והכלה רבה והיא בהחלט מקור השראה עבורי עד היום. נדיר למצוא איש מקצוע שהוא מצויין אבל גם כל כך אכפת לו ונותן את כולו עבורך.

  ממליצה בחום.

  author-of-review
  א. , מודיעין

  כבר מהפגישה הראשונה, גילה גילתה רגישות יוצאת דופן ונתנה לי תחושת בטחון, רוגע ושיש לי על מי לסמוך. היא ליוותה אותנו מקרוב לאורך כל התהליך, היתה זמינה לכל שאלה ומשבר שלנו (והיו לא מעט) ועשתה הכל כדי שהתהליך יצליח וכל אחד מאיתנו יצא מרוצה ויקבל את הדברים החשובים לו, ויתפשר על מה שפחות חשוב. התהליך לקח הרבה פחות זמן משחשבתי וזה רק בזכות גילה – שידעה להיות רגישה ואמפטית כשצריך, אבל גם לחתוך ולשים גבולות כשצריך. תהליך הגישור הוא לא פשוט רגשית ולוגיסטית – אבל גילה הצליחה לגרום לנו לסמוך עליה שתוביל את התהליך, ובזכות זה הרגשתי שיש לי שקט ורוגע ויכולתי להתמקד בריפוי עצמי. יש בה את השילוב הנדיר של מקצועיות וידע יחד עם רגישות והקשבה. הרגשתי שהיא הייתה שם בשבילי כאישה אך גם בשבילנו כזוג שעובר משבר. בסופו של דבר, גם כשהתהליך הסתיים קיבלתי ממנה תמיכה רגשית והכלה רבה והיא בהחלט מקור השראה עבורי עד היום. נדיר למצוא איש מקצוע שהוא מצויין אבל גם כל כך אכפת לו ונותן את כולו עבורך. ממליצה בחום.

  +

  עוד מעולה – חכמה ביותר , אינטליגנטית , בעלת ידע רב. אבל לפני הכל בת אדם שאפשר לסמוך עליה – בעיניים עצומות. זמינה בכל עת , עם אמפטיה מירבית ללקוח . עברתי מספר עוד עד אשר הגעתי אליה – מצטערת שלא זכיתי להכירה לפני כן … נוטעת בטחון רב בלקוח . מעבר לנאמנותה ומקצועיותה הרבה – מבינה עניין ומכוונת בדרך הטובה ביותר , והמתאימה ביותר המותאם ללקוח , מי שיקבל את זיקותיה – יזכה ובגדול תרתי משמע.

  author-of-review
  מרב , ירושלים

  עוד מעולה – חכמה ביותר , אינטליגנטית , בעלת ידע רב. אבל לפני הכל בת אדם שאפשר לסמוך עליה – בעיניים עצומות. זמינה בכל עת , עם אמפטיה מירבית ללקוח . עברתי מספר עוד עד אשר הגעתי אליה – מצטערת שלא זכיתי להכירה לפני כן … נוטעת בטחון רב בלקוח . מעבר לנאמנותה ומקצועיותה הרבה – מבינה עניין ומכוונת בדרך הטובה ביותר , והמתאימה ביותר המותאם ללקוח , מי שיקבל את זיקותיה – יזכה ובגדול תרתי משמע.

  +

  קיבלתי שירות מעולה. נותנת יחס מעל המצופה. עושה עבודה מקצועית יעילה ובמיוחד מהירה. עונה לשאלות בכל זמן ויחס חם.

  author-of-review
  ירון גולדמן , רמלה

  קיבלתי שירות מעולה. נותנת יחס מעל המצופה. עושה עבודה מקצועית יעילה ובמיוחד מהירה. עונה לשאלות בכל זמן ויחס חם.

  עורך דין משפחה מודיעין

  אם לבן או בת הזוג שלכם יש עורך דין משפחה מודיעין, כדאי שגם אתם תשכרו שירותי עורך דין עכשיו. גם אם אינכם מעוניינים להתגרש, זה לא פשוט הולך להיעלם. בשלב זה, זו לא הבחירה שלכם. העסקת שירותי עורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, מאפשרת לכם להימנע מהחמצת מועדים והיא מייצגת אתכם בדיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני.

  עורך דין משפחה מודיעין יודע לעמוד בלוחות הזמנים

  אם הגשתם ראשונים תביעת גירושין באמצעות עורך דין משפחה מודיעין, יש לכם יתרון בשלב הראשון בהליך, שנקרא 'מרוץ הסמכויות'. בהתאם למצב שלכם, אתה יכול לשקול כמה אפשרויות. שלוש אפשרויות נפוצות שזוגות המתמודדים עם בעיות נישואין הן ייעוץ נישואין גישור וגירושין. ההחלטה לאיזו מהאפשרויות הללו יש את הסיכוי הטוב ביותר לעזור לך ולבן או בת הזוג שלכם  לפתור את בעיות הנישואין יכולה להיות קשה מאוד להבנה.

  העדר הסכמה לגבי משמורת ילדים

  אם לזוג מתגרש יש ילדים, משמורת ילדים היא כמעט תמיד נושא מרכזי. החוקים לגבי משמורת ילדים, מזונות ילדים, זכויות אימהות וזכויות אבות מורכבים מאוד אבל עורך דין משפחה מודיעין בקיא בהם. במילים פשוטות, משמורת ילדים היא לא משהו שעליכם להסתכן בתוצאות שאינן לשביעות רצונכם, מכיוון שהיא עלולה לעלות לכם בזמן עם ילדיכם ולהשפיע לרעה על חייכם ועל חיי ילדיכם גם בהווה וגם הרחק לעתיד.

  מוכנים לדבר עם עורך דין? צרו קשר עכשיו!

  לעורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה ומגשרת באזור מודיעין, יש ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בייצוג לקוחות בהליכי גירושין וגישור, והיא תקשיב לכם ותייעץ לכם על השיטה הטובה ביותר להתקדם בהליך, לשביעות רצונכם ולטובת בני משפחתכם.

  במשך שנים רבות, צוות משרד עורך דין משפחה מודיעין מסייע לזוגות למצוא פתרונות משביעי רצון לנושאי דיני משפחה, לרבות גירושין, משמורת ילדים, חלוקת רכוש ומזונות. כפי שהלקוחות שלנו יגידו לך, יש לנו הבנה עמוקה של הבעיות המשפטיות שעומדות בפניכם, ואנו בקיאים בהליכים הדרושים לסייע לכם להתגבר עליהן.

  עורך דין גירושין מודיעין

  נישואים הם מערכות יחסים מסובכות עם עליות ומורדות, וההחלטה על גירושין עשויה להיות מורכבת, לכן חשוב שיהיה לצידכם עורך דין גירושין מודיעין שמיומן בליווי לקוחות בהליכי גירושין, גישור, או ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. עורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה וגישור באזור מודיעין, מלווה ומייצגת לקוחות בהליכי גירושין, עד לסיום המוצלח של ההליכים.

  מתי כדאי לשכור שירותי עורך דין גירושין מודיעין?

  אם אתם מאמינים שמערכת היחסים שלכם מתקדמת לקראת גירושין, לדעת מתי להתייעץ עם עורך דין גירושין מודיעין חשובה כמעט כמו בחירת עורך הדין המתאים לתיק שלכם. אם אתם יזמתם את הגירושין, עליך להתייעץ עם עורך דין לפני שאתה מדברים עם בן הזוג, כדי לנצח בהליך שנקרא 'מרוץ הסמכויות', לפיו מי שמגיש את תביעת הגירושין ראשון, יכול לבחור אם ההליך יתנהל בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. במהלך הייעוץ הראשוני שלך, עורך דין גירושין מודיעין ייעץ לכם לגבי כל הצעדים שאתם צריכים לנקוט בהם לפני שניתן יהיה ליידע את בן הזוג על הגירושין הקרובים.

  מסמכי תביעת גירושין

  תביעת גירושין כוללת עותקים של מסמכים פיננסיים, צילום פריטי רכוש מסוימים, או תיעוד לכספים בחסכונות. ברגע שבן או בת זוגכם ידעו על התוכניות שלכם להתגרש, תאבדו את אלמנט ההפתעה. על ידי שיחה עם עורך דין גירושין מודיעין לפני הגירושין, ניתן לפעמים להשתמש באלמנט זה לטובתכם. אם לא אתם יזמתם גירושין, תצטרכו להתנהל בפני גוף השיפוט שנקבע על ידי בן או בת זוגכם. אם הצד השני כבר שכר עורך דין והגיש את הניירת הראשונית, תצטרך לדבר עם עורך דין בהקדם האפשרי.

  בשורה התחתונה, חשוב שיהיה לצידכם איש מקצוע מומחה בתחומו

  גירושין היא החלטה שצריכה להיעשות תוך מחשבה ושיקול דעת. אם אתם מעוניינים להתגרש, כדאי לפנות לשירותי עורך דין גירושין מודיעין. לעורכת דין גילה עיני, מומחית בדיני משפחה וגישור באזור מודיעין, יש ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בתחום, והיא תייצג את האינטרסים שלכם בבית משפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, עם אסטרטגיות דינמיות המותאמות להשגת המטרות שלכם.

  שלח
  1
  💬 Need help?
  אפשר לעזור ?
  דילוג לתוכן